НАШІ ПРОЕКТИ

Виробництво генераторного газу

Створено газогенераторну установку зворотнього процесу

Виробництво дизельного біопалива

Виробництво біопалива на основі рослинних та тваринних жирів

Під керівництвом професора Голуба Геннадія Анатолійовича було успішно проведено виробничу перевірку обладнання для виробництва дизельного біопалива. Очікуваний результат підтвердив всі сподівання. 

Всіх бажаючих отримати дизельне біопаливо з рослинних олій та тваринних жирів запрошуємо до співпраці. 

Оцінка можливостей аграрних підприємств із виробництва енергії 

Виробництво енергії на базі сировини аграрного походження здатне підвищити ефективність виробництва, проте при веденні аграрного виробництва важливо чітко визначати можливості агроекоситеми, як джерела енергетичних ресурсів. 

 На основі структурної схеми функціонування , алгоритмів  розподілу органічних ресурсів та моделювання гумусного стану ґрунтового середовища розроблено модель функціонування агроекосистеми  із виробництвом продукції та енергії, використанням біопалив та відновленням органіки у ґрунті. Розроблена модель дозволяє виконати оцінку техніко-економічної ефективності функціонування агроекосистем із органічним багатопрофільним виробництвом сільськогосподарської продукції.


Наші проекти на Агро-2016

Серед представлених нами розробок   - технологія смугового обробітку грунту (розроблена разом з ПАТ «Червона зірка»), біодизель і обладнання для його виробництва для фермерських господарств. За словами професора Геннадія Голуба, на виробництво дизельного біопалива вже є багато замовлень.


Отримання горючого газу

Провели другу серію випробувань портативного генератора горючого газу власної конструкції. Отримали стабільне горіння газу.


Котли тривалого горіння

Твердопаливний котел КДГ 15 

Пропоновані котли для спалювання рослинної біомаси за рахунок використання удосконаленої конструкції розсіювача повітря, що дозволяє збільшити площу горіння палива із збереженням стабільної подачі повітря в зону утворення генераторного газу, а також забезпечити ефективне спалювання горючих газів за рахунок подачі додаткового повітря в камеру згорання котла, дозволяють на 19% підвищити віддачу тепла в порівнянні із традиційними котлами.

У циліндричній топці котла горять дрова, деревні відходи, крупнокускове і дрібне вугілля, тирсові та торфові брикети. Котел працює в режимі верхнього горіння, тому інтенсивно горить не усе паливо, а тільки верхній шар. 

При цьому котел розвиває максимальну дійсну теплову потужнісГарантія на котли КРГ ― 3 роки, а термін служби до 25 років. ть P=12 кВт із ККД =82,8 %. 


ВИРОБНИЦТВО ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ ТА БІОГАЗУ В УМОВАХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ 

У сільськогосподарському виробництві існує ряд факторів, які забезпечують доречність використання біогазових установок

Розробкою та дослідженням роботи біогазових установок з реактором до 200 куб. м. займаються спеціалісти лабораторії «Біоенергетичних систем», що функціонує на базі Національного університету біоресурсів і природокористування та Житомирського національного агроекологічного університету  


Центр відновлювальної енергетики

За 2 роки на частині Ботанічного саду (понад 11 га) можна створити унікальний комплекс, який стане візитівкою регіону, місцем туристичного відпочинку і реакреаційною зоною, дозволить суттєво підвищити економічний потенціал Житомирщини. У нас є відчуття, що це реально і це потрібно, - зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Про те, що пропонують створити на території комплексу під час зустрічі, крім Олега Скидана, також розповідали доцент кафедри експлуатації лісових ресурсів ЖНАЕУ Тетяна Іванюк і її колега - завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Савелій Кухарець.

Зокрема, Кухарець пояснив, що забезпечуватиме живленням комплекс «Відродження» власний Центр відновлювальної енергетики (сучасна твердопаливна котельня, комплекс сонячних батарей, біодизельна установка та біодизельний електрогенератор), а ще мають намір встановити станцію для заправки електромобілів.