ЗВ'ЯЗОК

Зв'яжіться з нами в будь-який час.

 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12, навчальний корпус № 11. 

тел. 095 311 50 50 

Голуб Геннадій 

10007, м. Житомир, Старий Бульвар, 7

ауд. 405

тел. 067 665 35 48

Кухарець Савелій  

gagolub@ukr.net      saveliy_76@ukr.net, 

Наші колеги та друзі

Житомирський національний агроекологічний університет - єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей).

Націона́льний університе́т біоресу́рсів і природо-користува́ння Украї́ни, (до 2008 - Націона́льний агра́рний університе́т, до 1992 - Украї́нська Сільськогоспо́-дарська Акаде́мія) є провідним вищим аграрним закладом освіти України, самоврядний (автономний) дослідницький національний університет.

НТЦ «Біомаса» займається консультаційною та інженерною роботою в області енергетичного використання біомаси (деревини, соломи, гною, твердих побутових та інших органічних відходів), розробки проектів енерго-ефективності, енергетичних аудитів, проектування енергетичних об'єктів.

Інститут відновлюваної енергетики НАН України створено в 2003 році у складі Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України з метою подальшого розвитку і координації досліджень у галузі відновлюваних джерел енергії та забезпечення використання їх результатів

Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільсько-господарського виробництва імені Леоніда Погорілого 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР «ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

«Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України». Проект виконується Агенством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ)

Проект еколого-рекреаційного комплексу «Відродження», який має стати не тільки приємним місцем відпочинку житомирян та гостей міста, а центром науки в області.

Біоенергетична Асоціація України (БАУ).

Місія БАУ Створення спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України з метою забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу і прискореного розвитку ринку біоенергетики і сталого розвитку біоенергетики як галузі.  

Агентство з відновлюваної енергетики (АВЕ) це неурядова організація, яка була заснована в січні 2003 року. Правова форма організації - неприбуткова громадська організація

Компанія Free Energy заснована у 2014 році шведським бізнесменом Олівером Кабрера та його українським партнером Денисом Галушко.

Free Energy - це інвестиційна компанія, що реалізує проекти у відновлюваній енергетиці на території України. Основна діяльність компанії є девелопмент (розвиток), будівництво та експлуатація електростанцій, що використовують відновлювані джерела енергії:

• малі гідроелектростанції 

• вітроелектростанції 

• сонячні електростанції (CЕС)

• проекти з біоенергетики